TRANSPORT DROGOWY

TRANSPORT DROGOWY

Obok transportu szynowego, w Grupie Exploris kładziemy nacisk na rozwijanie sekcji przewozów drogowych. Transport drogowy organizujemy jako międzynarodowa spedycja – opieramy się na sprawdzonej bazie podwykonawców, z którymi najczęściej zawarte mamy długoterminowe umowy. Gwarantuje nam to pewność i bezpieczeństwo w doborze przewoźnika i obsłudze klienta.

Transport drogowy to ponad 85% wszystkich przewozów lądowych w Europie. Przedsiębiorstwo spedycyjne, specjalizujące się w przemieszczaniu towarów, musi zapewnić swoim klientom możliwość dostaw drogą. Tam, gdzie nie dotrze kolej, dojadą samochody ciężarowe. Wielu naszych klientów nie ma możliwości odbioru ładunków z wagonów kolejowych, czy to ze względu na brak odpowiedniej infrastruktury czy wielkości ładunków, których ze względu na ich specyfikę lub ilość nie można i nie opłaca się transportować koleją.

Ze względu na potrzebę obsługi transportowej ładunków własnych Via Cargo oraz uzupełnienie oferty o możliwość dostawy lub odbioru towarów z bocznicy kolejowej pod drzwi klienta, w 2006 r. powołaliśmy do życia dział spedycji drogowej. Wraz z upływem lat zespół spedytorów rozrastał się, zdobywaliśmy zlecenia i kontrakty na coraz większą liczbę przesyłek i rozwijaliśmy się nie tylko jako przewoźnik kolejowy, ale również jako spedycja samochodowa.

Nasz zespół spedytorów ma Państwu do zaoferowania profesjonalne usługi transportu drogowego, realizowane każdym dostępnym na rynku typem taboru. Gwarantujemy bezpieczeństwo ładunku, nowoczesną i profesjonalną obsługę klienta, szybką realizację zleceń i konkurencyjne ceny.

Przewozimy produkty gotowe, towary sypkie – koks, węgiel, kruszywa, ciecze – paliwa i chemikalia oraz produkty spożywcze. Transporty realizujemy w ruchu krajowym i zagranicznym. Rocznie obsługujemy kilka tysięcy ładunków i kilkuset klientów z wielu branż. Nasze główne rynki to Polska, Niemcy, Włochy, Francja, Belgia i Holandia, ale jeździmy również do innych krajów.

Pracujemy w oparciu o Ogólne Warunki Spedycyjne oraz licencję na świadczenie usług w transporcie drogowym rzeczy.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

skontaktuj się z nami
wyślij do nas wiadomość, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania.

  VIA CARGO S.A.

  ul. Duchnicka 3
  01-796 Warszawa
  Tel.: +48 22 569 80 80
  E-mail: via@viacargo.pl
  Internet: www.viacargo.pl

  Komunikacja z Akcjonariuszami
  Klauzula RODO

  VIA CARGO TECHNIKA Sp. z o.o.

  ul. Duchnicka 3
  01-796 Warszawa
  Tel.: +48 22 569 80 80
  E-mail: via@viacargo.pl
  Internet: www.viacargo.pl

  HSL POLSKA Sp. z o.o.

  ul. Duchnicka 3
  01-796 Warszawa
  Tel.: +48 22 569 80 80
  E-mail: hsl@hsl.pl
  Internet: www.hsl.pl